IFBB Bikiny Fitness, Certifikovaný fitness trenér, výživový poradce. Fitness se věnuji od roku 2008. Kategorii Bikini fitness jsem odstartovala v roce 2014 na Mistrovství Moravy a Slezska.
32 let tréninku, kondiční trenér extraligových házenkářů, trenér spining 15 let, 2x vícemistr republiky masters,2x vícemistr republiky v házené, nyní v přípravě na ME veteránů....
IFBB Bikini Fitness. Vítězka Arnold Classic Europe Madrid,Spain 2015, 3. místo Olympia Amateur Europe Prague 2015 a další úspěchy,zkušenosti z 11 soutěží během 3 let..
Deseti lete zkušenosti, z toho 8 let závodní kulturistiky. Mistr ČR mužů Absolutní mistr ČR junioru 3. na Arnold Classic Amatuer, Rád poradím s jídelníčkem
Marcela Mikulíková, certifikovaný fitness trenér, výživový poradce pro fitness i běžný život, IFBB am., Reiki mistr léčitel, masér, majitelka prvního ostravského poledance studia Motýlek.
Profesionál s více než dvaceti šesti lety zkušeností z oboru fitness a kulturistiky. Vítěz mnoha prestižních soutěží vám rád poradí jak s jídelníčkem, tak i s cvičebním programem.