Marcela Mikulíková,

certifikovaný fitness trenér, výživový poradce pro fitness i běžný život, IFBB am., Reiki mistr léčitel, masér, majitelka prvního ostravského poledance studia Motýlek.

 

Úspěchy:

           
  • 3. místo na Mistrovství Moravy a Slezska 2015
  • 4. místo na GP Zbyšov 2015,
  •  Účast na MS v Budapešti 2015.

  • Mojí největší vášní a zálibou je motivování lidi, nejen ke cvičení, ale celkové změně životního stylu a pozitivnímu myšlení. Své klienty učím jako jednoduše změnit své stravovací návyky, dosáhnout vysněné postavy a jak si splnit své sny. Základem je dlouhodobá spolupráce s klienty, všechno nejde hned. Jen postupné změny se dokážou transformovat ve změny trvalé. Správný tréning i stravu se mnou můžou konzultovat jak lidé, kteří nikdy necvičili a jen mají touhu něco změnit nebo i profesionálové. Připravuji ženy a dívky co by rády chtěly vyzkoušet soutěže Bikiny fitness a nebo Bodyfitness. Příprava se mnou zahrnuje veškeré rady nejen s tréninky a stravou, v objemu, či dietě ale také pomoc s pozováním, nebo kde koupit plavky, boty a jak nejlépe všeho docílit vysněných úspěchů.

    Cvičení je životní styl a mým posláním je ukázat lidem, že to jde, když se chce. Bez ohledu na genetiku, věk a počet dětí, nebo náročnou práci.

     

    Díky tomu jsem před pěti lety také založila první ostravské poledance studio Motýlek, kde dívky a ženy všech věkových kategorii i typu postav, stávají hrdými a sebevědomými motýly.